Gdzie znaleźć puby i bary w Gdańsku? Spróbuj dobrych piw kraftowych z Trójmiasta!
Piwo

Gdzie znaleźć puby i bary w Gdańsku? Spróbuj dobrych piw kraftowych z Trójmiasta!

Dowiesz się:

  • gdzie na piwo kraftowe we Gdańsku,
  • gdzie wpadniesz w pułapkę,
  • gdzie dobre piwo w Gdańsku jest zbudowane z pomysłem.

Pułapka to wyjątkowo klimatyczne miejsce, które powinien odwiedzić każdy okoliczny miłośnik złocistego trunku. Pub może pochwalić się szeroką ofertą polskich i zagranicznych gatunków piwa butelkowego oraz beczkowego. Niektóre z nich leżakują w butelkach po innych alkoholach, np. whisky, co nadaje im niepowtarzalnego aromatu. W cieplejszych porach roku otwierany jest ogródek, w którym możesz spędzić czas ze znajomymi.

Pułapka to nie tylko pub – jeśli masz ochotę, napijesz się tu kawy lub zjesz domową przekąskę.

AleBrowar Gdańsk – klejnot w koronie gdańskich browarów

AleBrowar ma swoje lokale w Gdyni, Gdańsku i Wrocławiu i każdy z nich cechuje się bogatą piwną ofertą. W tym miejscu napijesz się piwa z jednego z 13 kranów, a butelek jest kilkukrotnie więcej. Wśród nich znajdziesz nie tylko produkty z innych browarów, ale także trunki warzone na miejscu. Jesteś głodny? Na miejscu uraczysz się burgerem z szarpanej wieprzowiny, którego smak zapamiętasz na długo!

Lawendowa 8 – gratka dla miłośników piw kraftowych

Starzy wyjadacze z pewnością zauważyli, że Lawendowa 8 znajduje się pod tym samym adresem, co kultowa Cafe Lamus. Nieprzypadkowo – oba lokale są prowadzone przez tego samego właściciela. W „Lawendowej” można napić się jednego z 12 kranowych piw, a butelkowych trunków jest tak dużo, że niemal nie da się ich policzyć. Uwagę przyciąga także elegancki, klimatyczny wystrój, który sprawia, że jest to świetne miejsce na luźną randkę lub wypad ze znajomymi.

Nie masz ochoty na piwo? W ofercie znajdziesz też coś mocniejszego!

Labeerynt – bar zbudowany z pomysłem

Labeerynt wyróżnia się dość undergroundowym klimatem, który kojarzy się z pijalnią piwa w piwnicy. Nie jest to wada – to właśnie ten wystrój buduje niepowtarzalny klimat, którego próżno szukać w eleganckich lokalach na deptaku. 

Poza piwem znajdziesz tu także cydr, wódkę, whisky, drinki i inne rodzaje alkoholi. Pub ma też ofertę bezalkoholową, do której wliczają się m.in. kawa, herbata i świeżo wyciskane soki. 

Jeśli lubisz nietuzinkowe miejsca z oryginalnym wystrojem, na pewno odnajdziesz się w Labireencie!

Under Beer – miły pub i restauracja w jednym

Under Beer to dawny Amsterdam Bar – lokal znany wszystkim gdańskim piwoszom. Zamówisz tu wiele polskich i zagranicznych piw rzemieślniczych, a także wino, cydr, napoje na ciepło i nie tylko. Under Beer to także punkt gastronomiczny, w którym zjesz pyszną pizzę ze świeżych składników.

Pub zlokalizowany jest w urokliwym miejscu na poboczu, z dala od miejskiego zgiełku.

Spróbuj gdańskich piw rzemieślniczych!

Mieszkasz w Gdańsku lub w chcesz w najbliższym czasie zawitać do Trójmiasta? Jeśli tak, koniecznie musisz spróbować piw z tamtejszych browarów rzemieślniczych! Gdańska sztuka warzenia piwa zaowocowała wieloma świetnymi trunkami – spróbujesz ich właśnie w opisanych przez nas lokalach. Daj się skusić na dobry kraftowy browar!

Powiązane:

Dobre piwo, czyli wrocławski rzemieślniczy browar. Gdzie znaleźć piwo kraftowe we Wrocławiu?

Gdzie na piwo kraftowe? Browary rzemieślnicze w Poznaniu

Jakie jest najlepsze piwo kraftowe w Warszawie? Lista browarów rzemieślniczych!

Jakie są piwa kraftowe, rzemieślnicze i regionalne w Katowicach?

Jak smakuje podlaskie piwo kraftowe? Browar Słodowy Dwór, Białe Podlaskie… Zobacz, co skrywa lokalne Podlasie!

Zapisz się na newsletter
Zapisz się na newsletter

Niechaj ten blog wejdzie w krew mocniej!